• Devote to provide Cleaner
 • Strong technical force advanced production equipment
 • We follow the concept of green energy
 • bd4b460d
 • 4df6fa30
 • 407a306e
 • 0f24f9c2
Вести
 • "Авто-заклучувачки кабелски врски полиамид ...

  Нашиот писател изготвување на "стандарден само-заклучувачки кабелски врски полиамид индустрија" од страна на државата Министерството за одобрување и објавување. 22 јули, компанијата писател изготвување на "само-заклучувачки кабелски врски стандард полиамид индустрија", стандарден број за QB / T4494-2013 од ти ...
 • Нашето училиште-претпријатие соработка за да се на б ...

  9 јули, 2013 година утрото, материјали и Машински факултет, Пекинг технологија и бизнис универзитет со Мастер Џеј и потпишување соработка извоз претпријатие Церемонијата се одржа во Друштвото.
за

Yueqing Jieshuo Електрични копродукции, Ltd е еден од професионални производители на опрема жици. Компанијата го презема водството во донесувањето на ISO9001 меѓународен систем за квалитет сертификација, а некои производи ги исполнуваат сертификација на САД UL, стандардизација на Европската заедница, CE, ROHS сертификација. Се наоѓа на брегот на исток Кина Море, Yandang планина е "Кина Електрични Капитал" - Wenzhou Лиу Сити, во непосредна близина на 104 Национален Пат, Yongtaiwen автострада и Wenzhou аеродром, море, копно и воздух се интегрирани, сообраќајот е многу удобна.

WhatsApp Онлајн Chat!